O nás

RK+MK  je výhradným dovozcom Rizzoli produktov na Slovensku. 

  • Predaj  kuchynských sporákov  - voľno stojacich, zabudovateľných  do kuchynských liniek,  na pevné palivo /drevo, brikety , pelety / , kombinovaných sporákov,  ktoré  sa dajú napojiť priamo na Vaše radiátory -   dokážu vykúriť Váš celý dom , byt, chatu  cca 120-150 m2,  krbov  samostatne stojacich, krbov ktoré sa dajú napojiť priamo na radiátory, plnené spredu alebo zozadu  –  dokážu vykúriť Váš celý dom, byt, chatu cca 120-150 m2, odsávačov pár a samostatných komponentov pre individuálne zostavenie vlastného kuchynského sporáka alebo  kuchynského bloku na kúrenie,  pečenie, vykurovanie
  • pomoc pri výbere správneho sporáku pre najlepšiu efektivitu vykurovania
  • transport , dodávku a montáž Vami vybraného produktu
  • v prípade záujmu pre Vás  zabezpečíme kominára, vodárov a kúrenárov ,  nábytkárov pre správnu inštaláciu kuchynského sporáka u Vás doma

Zobraziť naše produkty

 

HISTÓRIA značky RIZZOLI

Spoločnosť rizzoli sa zrodila pred viac než 100 rokmi v srdci val di fiemme, pod impozantnými a majestátnymi dolomitmi, ktoré sú dnes súčasťou svetového dedičstva unesco.

Spoločnosť Rizzoli, ktorú založil v roku 1912 kováč-zámočník Carlo Rizzoli, sa zrodila ako remeselnícka výrobňa v malej dielni priamo v historickom centre mesta Cavalese. Spočiatku sa venovala iba výrobe tradičných sporákov na drevo, ako boli zvyknutí robiť ľudia v oblasti Dolomitov, no neskôr svoj sortiment rozšírila o stále modernejšie a s väčšími úpravami, a to pod vedením Ezia Rizzoliho, Carlovho syna. 

Rozmach podniku Rizzoli si časom vyžiadal väčšie výrobné priestory: preto sa v roku 2014 presunulo sídlo spoločnosti do oblasti San Lugano, do remeselnej oblasti obce Trodena (BZ) v prírodnom parku Monte Corno. Je postavená takmer výlučne z recyklovateľných materiálov. 

Ponuka krbových kachiel, sporákov na drevo, digestorov, grilov, potrieb pre kachliarov, potreby pre vybavenie profesionálnych kuchýň

V našej ponuke nájdete moderné kuchynské sporáky na drevo ktoré je možné zabudovať priamo do kuchyne .

Kvalita rizzoli - Kvalita na mieru

V rýchlo sa meniacom svete je najdôležitejšou vecou flexibilita.

Výrobky na mieru značky Rizzoli sú najdokonalejším vyjadrením nášho potenciálu. Nemajú nič predvolené: zákazník si môže vybrať formu, výšku, rozmery, povrchovú úpravu, farby, detaily a doplnky, aby bol jeho výrobok skutočne jedinečný. Štandard, ktorý definuje všetko, čo robíme je jediný: kvalita.

 

 

Ekologické pravidlá

Výrobky Rizzoli sú navrhnuté tak, aby zaručovali vynikajúce spaľovanie, ale účinnosť ich technológie sa v prípade nesprávneho používania zníži.

 

Najnovšia technológia

Všetky naše výrobky sa montujú ručne, robia to naši majstri, čo je zárukou najvyššej kvality. V budove je náš jediný výrobný podnik, vývojové laboratórium, administratívne centrum a výstavné priestory. To nám umožňuje kontrolovať každú fázu spracovania, od výberu suroviny až po expedíciu hotového výrobku na trh. Suroviny sa spracúvajú najmodernejšími technológiami, ale remeselným postupom.

nalepšie sporáky na drevokvalitné sporáky na drevo Rizzolimoderné krbové pieckyvýroba kvalitných sporákov

Viac informácií nájdete na https://www.rizzolicucine.it/sk