Odsávač pár

Náš výber odsávačov pár

Digestor – inovatívne a dizajnové riešenia od Rizzoli

Každý digestor pochádzajúci z dielne značky Rizzoli je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby sa mohol používať v kombinácií so sporákmi na drevo a tuhé palivá. Efektívnym spôsobom prepája eleganciu, taliansky minimalistický dizajn a funkčnosť.

Digestor na mieru vašej kuchyne

U nás dostať digestor v niekoľkých modelových prevedeniach (smart, plochý, zaoblený, diagonálny, roh, roh s predĺženou jednou alebo dvomi stranami, ostrovček, komín s hladným / hrubším lemom, zapustený digestor alebo digestor situovaný pod kuchynskou skrinkou). Samozrejmé je rozmanité materiálové prevedenie, k najžiadanejším patrí sklo a nerez.
Digestory Rizzoli sa vyznačujú pomerne nízkym stupňom hlučnosti (tiché motory s technológiou Radical®), výborným sacím výkonom, jednoduchým ovládaním a variabilnou výškou (v potrubnom modeli aj v modeli s recirkuláciou vzduchu). Disponujú štyrmi rýchlosťami odsávania. Pri ich výrobe boli aplikované viaceré moderné technológie – možno spomenúť touch control (dotykové ovládače / ovládače na tlačidlovom paneli), no smell filter, remote control, steel structure, heat resistant, LED BAR (osvetlenie LED pásmi s nízkou spotrebou energie) a ECO manifacture.
Zdôrazňujeme, že každý digestor Rizzoli je možné prispôsobiť požiadavkám a potrebám zákazníka.

Funkcie digestora

Digestor ako odsávač pár plní v kuchyni dôležitú úlohu – eliminuje nepríjemné pachy a odvádza z kuchyne horúce výpary. Čiže istým spôsobom funguje ako ventilátor a klimatizácia. Taktiež pomáha udržiavať v priestore čistejší vzduch a predchádza vzniku vlhkosti a výskytu škodlivých plesní (nedochádza k zbytočnej kondenzácii pary na nábytku či v stenách). Digestor zároveň bráni usadzovaniu tukových častí na kuchynskom zariadení a múroch. Znižuje aj riziko požiaru, keďže odvádza uvoľnené organické horľavé látky (oleje, tuky, cukry) v podobe pary, aerosólu či dymu.

Či už máte sporák na tuhé palivo, kombinovaný sporák, kuchynský sporák na drevo či sporák na drevo s teplovodným výmenníkom – výkonný digestor je rozhodne skvelým doplnkom.