Sporák kombinovaný

Moderný kombinovaný sporák ulahodí všetkým, ktorí sú nadšencami ekologického vykurovania.

Kombinovaný sporák vieme prispôsobiť v závislosti od požadovanej výšky, ako aj okraju a hrúbky dosky. Nakonfigurujeme ho na mieru – podľa priestorových požiadaviek aj vašich individuálnych potrieb (farba, platňa, lišty a príslušenstvo). Čiže dokonale zapadne do vašej kuchyne a s ostatným zariadením vytvorí jednotný harmonický celok.

Kombinovaný sporák s úžasnými doplnkami a funkciami

Každý kombinovaný sporák (vrátane kombinovaného sporáka s teplovodným výmenníkom) vyniká osobitnými špecifikáciami, ktoré z neho robia viacfunkčné zariadenie. Vyhreje interiér (možno ho zapojiť aj k vykurovaciemu systému) a taktiež sa dá využiť k produkcii teplej vody. Kombinovaný sporák zároveň poskytuje priestor na varenie aj pečenie. Má v sebe zabudovanú rúru z nehrdzavejúcej ocele vybavenú svetlom, teplomerom a ventilom pre nadbytok pary. Nechýba oceľová alebo sklokeramická sálavá platňa, dvierka tvorené dvojitým sklom s hermetickým zatváraním, systém regulácie prívodu vzduchu zvonku, kotol z nehrdzavejúcej ocele s hrubou stenou, automatická regulácia primárneho a sekundárneho vzduchu či certifikovaný systém spaľovania (Superflame, H2O System®). Samozrejme, každý kombinovaný sporák má svoje špecifické technické charakteristiky, ktoré vám radi vysvetlíme a ozrejmíme.

Veríme, že aj vďaka tomu si nakonfigurujete vlastný kombinovaný sporák spĺňajúci vaše očakávania a predstavy, ktorý okrem praktickej funkcie bude plniť aj funkciu moderného doplnku. Zakladáme si na kvalite a precíznosti v každom detaile, čo sa odzrkadľuje v každom našom produkte (sporák na tuhé palivo, sporák na drevo s teplovodným výmenníkom, kuchynský sporák na drevo, plynové a elektrické sporáky či krbové kachle). Aký sporák si vyberiete vy?