O nás

Rizzoli – kuchynské šporáky

Sporáky na drevo je výhradným dovozcom Rizzoli produktov na Slovensku

 • Predaj kuchynských sporákov – voľno stojacich, zabudovateľných do kuchynských liniek, na pevné palivo /drevo, brikety, pelety/, kombinovaných sporákov, ktoré sa dajú napojiť priamo na Vaše radiátory – dokážu vykúriť Váš celý dom , byt, chatu cca 120-150 m2, krbov samostatne stojacich, krbov ktoré sa dajú napojiť priamo na radiátory, plnené spredu alebo zozadu – dokážu vykúriť Váš celý dom, byt, chatu cca 120-150 m2, odsávačov pár a samostatných komponentov pre individuálne zostavenie vlastného kuchynského sporáka alebo kuchynského bloku na kúrenie, pečenie, vykurovanie
 • Pomoc pri výbere správneho sporáku pre najlepšiu efektivitu vykurovania
 • Transport , dodávku a montáž Vami vybraného produktu
 • V prípade záujmu pre Vás zabezpečíme kominára, vodárov a kúrenárov , nábytkárov pre správnu inštaláciu kuchynského sporáka u Vás doma
 • Predávame taktiež aj sporáky značky Wamsler a Thermorossi

História značky Rizzoli

Spoločnosť rizzoli sa zrodila pred viac než 100 rokmi v srdci val di fiemme, pod impozantnými a majestátnymi dolomitmi, ktoré sú dnes súčasťou svetového dedičstva unesco.
Spoločnosť Rizzoli, ktorú založil v roku 1912 kováč-zámočník Carlo Rizzoli, sa zrodila ako remeselnícka výrobňa v malej dielni priamo v historickom centre mesta Cavalese. Spočiatku sa venovala iba výrobe tradičných sporákov na drevo, ako boli zvyknutí robiť ľudia v oblasti Dolomitov, no neskôr svoj sortiment rozšírila o stále modernejšie a s väčšími úpravami, a to pod vedením Ezia Rizzoliho, Carlovho syna.

Rozmach podniku Rizzoli si časom vyžiadal väčšie výrobné priestory: preto sa v roku 2014 presunulo sídlo spoločnosti do oblasti San Lugano, do remeselnej oblasti obce Trodena (BZ) v prírodnom parku Monte Corno. Je postavená takmer výlučne z recyklovateľných materiálov.

Rizzoli – kuchynske sporáky

Ponuka

 • Krbových kachiel
 • Sporákov na drevo
 • Digestorov
 • Grilov
 • Potrieb pre kachliarov
 • Potreby pre vybavenie profesionálnych kuchýň

V našej ponuke nájdete moderné kuchynské sporáky na drevo ktoré je možné zabudovať priamo do kuchyne .

Kvalita Rizzoli – kvalita na mieru

V rýchlo sa meniacom svete je najdôležitejšou vecou flexibilita.

Výrobky na mieru značky Rizzoli sú najdokonalejším vyjadrením nášho potenciálu. Nemajú nič predvolené: zákazník si môže vybrať formu, výšku, rozmery, povrchovú úpravu, farby, detaily a doplnky, aby bol jeho výrobok skutočne jedinečný. Štandard, ktorý definuje všetko, čo robíme je jediný: kvalita.

Ekologické pravidlá

Výrobky Rizzoli sú navrhnuté tak, aby zaručovali vynikajúce spaľovanie, ale účinnosť ich technológie sa v prípade nesprávneho používania zníži.

Najnovšia technológia

Všetky naše výrobky sa montujú ručne, robia to naši majstri, čo je zárukou najvyššej kvality. V budove je náš jediný výrobný podnik, vývojové laboratórium, administratívne centrum a výstavné priestory.

To nám umožňuje kontrolovať každú fázu spracovania, od výberu suroviny až po expedíciu hotového výrobku na trh. Suroviny sa spracúvajú najmodernejšími technológiami, ale remeselným postupom.